Wil je de reis op mijn website verder volgen? Dat kan!
Klik eenvoudig op de onderstaande balk en laat je meenemen op een bijzondere reis door een boek vol verhalen, inzichten en levenslessen.
Heb je alle verhalen gelezen? Dan wil ik je van harte uitnodigen om een bericht achter te laten in mijn gastenboek. Zo weet ik dat je op bezoek bent geweest en hoor ik graag wat de verhalen met je hebben gedaan.
Ik wens je veel leesplezier, inspiratie en mooie momenten van herkenning tijdens deze reis door de Levensboomverhalen.
Liefs,
Jolanda Rhijnsburger ♥
Lieve reiziger,
Je bent meegewandeld door bossen vol verhalen, langs Hemelse werelden, over bergen en door vergeten dromen. Nu je aan het einde van deze reis bent gekomen, nodig ik je uit om een kleine voetafdruk achter te laten in mijn gastenboek. Een lieve groet, een herinnering, een gedachte of een gevoel dat dit boek bij je heeft opgeroepen; ik lees het met veel liefde.
Dank je wel dat je een stukje van deze reis met mij hebt gedeeld.
Liefs,
Jolanda Rhijnsburger ♥
